| Bogdaaan a întrebat:

Peste cateva zile trebuie sa fiu operat, trebuie sa imi scoata amigdalele, va rog frumos ziceti-imi daca doare, toate detalaiile va rog, trebuie sa te culci pe masa sau ceva scaun cand te opereaza? cam tot as vrea sa stiu.. si mi-e foarte frica sad [anestezie locala[

1 răspuns:
| bianca12maria a răspuns:

Pai inainte de operatie trebuie sa te adoarma asa ca nu ai cum sa simticeva.Dar iti voi spune ceva. Esti foarte norocos daca te opereaza pentru ca dupa poti sa mananci cata inghetata vrei. Funda?