| Dany3 a întrebat:

Peste o saptaman va fi ziua mamei mele si nu stiu ce cadou sa-i iau dati-mi va rog niste sugestii la cea mai buna parere dau funda +vot

Răspuns Câştigător
| Bianca1864 a răspuns:

Pai pe langa o imbratisare daca ii faci micul dejun va fi foarte incantata.o floare, o cutie de bomboane. daca vrei sa nu cheltuiesti prea mult.dar cu micul dejun merge mereu.sau poti sa-i iei o carte. funda?

1 răspuns:
| Rony2012 a răspuns:

Deci poti sa ii spui cat de mult o iubesti si de ce esti atat de norocos ca o ai pe ea, sau un buchet de flori, un parfum ceva...