| Mario502 a întrebat:

Hey tpu.Pe 28 Mai este ziua mamei mele...si as vrea sa ii cumpar un cadou, dar care sa fie...am adunat pentru ea 20 de lei. Dati-mi sugestii!

Răspuns Câştigător
Răspuns utilizator avertizat
3 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Daca-i place sa coasa poti sa faci rost de un goblen mai mic sau te imprumuti de la o ruda cu ceva diferenta si il iei.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Frumos gestul, nu ştiu ce i-ai putea cumpăra cu 20 de lei. Cel mult o floare şi o ciocolată. Dar dacă este alergică la flori şi are intoleranţă la lactoză nu cred că vei vrea să faci asta. Tu o cunoşti pe mama ta, tu ştii ce i-ar plăcea şi cam ce ar vrea.

| Dianna21 a răspuns:

Un buchet de flori si o ciocolata thinking