| Corinne a întrebat:

Peste putin timp este ziua prietenului meu. I-am cumparat un tricou super dragut de la Kenvelo (pentru ca stiu ca ii va placea) pe care il voi impacheta frumos intr-o cutie cu funda (ma gandeam eu laughing )dar ce as mai putea lua pe langa acest tricou? Incerc de mult timp "sa-l trag de limba" dar nu am reusit sad cand era vorba de cadoul pentru ziua lui mereu imi spunea ca nu are nevoie de nimic pentru ca eu sunt cadoul lui love struck sau ca are tot ce isi doreste. Deci? Ce credeti? Nu vi se pare prea putin acest cadou?

4 răspunsuri:
| miranda a răspuns:

Buna!
Pe langa tricou mai i-ai un parfum fain si stii ca sigur il foloseste.
Pa:*

| Gini a răspuns:

Hey.
O bratara, un lantic, un ceas...
Acum care din cele trei stii ca le poarta.
Pa, pa.

| Amy98Amysor a răspuns:

Da e cam putin, dar ii mai poti cumpara un spray sau un cd cu muzica lui pref.Mai poti sa cumperi si o borseta pe langa tricou sau un medalion placat cu argint sau altfel.Nu stiu ce sa iti mai zic. sper doar ca te-am ajutat.

| Shine_5914 a răspuns:

Gestul conteazahappy.E destul sa-l daruiesti cu dragoste.