| DragosteFelinar69 a întrebat:

Am o cunostiinta care m-a invitat la ziua lui. Cu baiatul am iesit de cateva ori dar e super caterinca si rad cu el mereu. Nu stiu ce cadou sa ii iau avand in vedere ca bugetul meu e de ~150 lei mai mult sau mai putin. Tipul e gamer, joaca lol si poarta XL la tricou. Ma gandeam la un tricou adidas dar vreau si alte idei.

2 răspunsuri:
| Ch0co a răspuns:

Ai putea sa ii dai banii direct. Asa fac eu mereu, macar stiu ca omul isi poate la ce doreste si nu am cum sa il dezamagesc cu cadoul luat de mine.

| DragosteFelinar69 explică (pentru Ch0co):

Am decis sa pun bani cu cineva sa ii luam tricoul. Mi se pare prea banal sa ii dau banii.Nevorbind cu el mult vreau sa si aminteasca de mine macar cu acel cadou...