| Ramm009 a întrebat:

Peste un an de zile ma voi muta in cluj napoca pentru a urma facultatea de medicina. Ce baruri/ cluburi de rockeri cunoasteti si eventual persoane?

2 răspunsuri:
| xJuliusx a răspuns:

Ce medicina o sa studiezi tu prin baruri si cluburi de rokeri nu-mi dau seama.

| Ramm009 explică:

Nu-mi subestima capacitatea fara a ma cunoaste. Si pentru cultura ta generala sa stii ca exista foarte multi medici rockeri. Nu suport catalogarile mai ales gen...asa ca daca nu esti in cunostiinta de cauza mai bine taci big grin. Un raspuns mai util, va rog. Danke schon!