| ℓσνє a întrebat:

Pff. La mine in Bucuresti ploua... Ce pot face cu prietenii? Adica stam in bloclaughing. Ce putem juca dar sa nu facem prea multa galagie? cateva jocuri pe care le putem juca pe vremea asta urata?
Mersiii kiss.
[ Fara raspunsuri la misto... Sau daca vrei sa faci misto nu raspunde big grin ].

Răspuns Câştigător
| TheFucker a răspuns:

Naspa,daca plua.Cand ploua noi jucam carti(Septika americana, Kems).Ne jucam Statui[stateam fara sa ne miscam cat de mult putem]. Cand era seara faceam farse.[Am pus intr-o punga de hartie rahat de caine, am turnat benzina peste, si i-am dat foc.Am sunat la usa si am fugit,si a iesit cel caruia i-am facut farsa si ca sa stinga focul a calcat peste punga si s-a umplut tot pe picior de rahat se caine laughing]
Fazan
T.O.M.A.P.A.N.-[Tari,orase,mutni,ape,plante,animale,nume]
De-a ghicitul-[Legam pe cineva la ochi, si ceilalti vorbeau in soapta, si in fata lui era pusa o persoana, si avea voie sa ghiceasca cine e, doar prin atingeri.]-nu din alea pe sani-X
Fundita?:*

2 răspunsuri:
| AlexaSiAtat3 a răspuns:

Un joc cum ar fi: sus-jos, nu te supara frate etc.

| EuAiciPrezentPeNet a răspuns:

Puteti sa jucati adevar sau provocare, macao, septica, tabinet... situ ca e plictisitor dar si eu stau la bloc si fac aceste lucruri cu prieteni