| Motănaş a întrebat:

Heyy! Vreau să o chem azi pe verişoara mea de o vîrstă cu mine, mereu ne plictisim împreună, stăm doar la calculator, vreau ceva jocuri pe care le putem juca împreună,nu vreau ca jocurile să fie la calculator,vreau ceva interesant, captivant, vrea ceva care ne va face ocupate ceva vreme! Vreau răspunsuri grăbite vă rog!

Răspuns Câştigător
| AfroBelgianu a răspuns:

Salutare, Motanas

Daca ai jocuri gen "Nu te supara, frate!" sau Remy, Jocuri de carti, nu ezista sa va jucati.

Bafta, AfroBelgianu.

| Motănaş explică (pentru AfroBelgianu):

Am cărţi sigur.dar nu am chestia asta,, Nu te supăra frate!,,
şi altceva nu ştii mersi dar oricum ne plictisim sad

1 răspuns: