| poiuiyhvb a întrebat:

Pfff, am o intrebare, nu cred ca o sa gasesc raspuns, dar incerc pentru ca voi ma ajutati mereu laughing) big hug
asa, mi-am uitat Username'ul pe hyves.nl si thinking
am incercat acolo, ca am uitat parola ca nj ce si au zis ca imi trimit o chestie pe mail s-o schimb.si nu mi-au trimis nimic.de o luna cred straight face

mersi happy
dau funda >:d

Răspuns Câştigător
| Lyss . a răspuns:

Cand ti-ai facut contul nu ti-au trimis acel mail de confirmare? Nu stiu cum e pe acel site.
Sau un mail cu bine ai venit bla bla. De obicei acolo scrie si username-ul si parola. Incearca sa cauti prin Inbox poate e.
Sau cauta in Spam, poate e acolo mailul cu parola.

2 răspunsuri:
| denisa_4116 a răspuns:

Trebuie sa fiie undeva mi-am uitat parola cauta fundita

| poiuiyhvb explică:

Nu m-ai ajutat cu nimic straight face