| Publicitatee a întrebat:

Pfff...am o problema foarte grava.crying sunt clasa a 8a si nu am avut nici un gg pana acum...pentru ca mi-e frica ca nu stiu sa sarut, ce sa fac? help me plzzzz

2 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Ce să-ți faci? Un gagic?
La vârsta ta? Să înțeleg că la 15 ani ai pretenții să mergi și în cluburi de noapte?
Ai de învățat, lasă săruturile pe altă dată, domnișoară!
Pa, pa.

| gya_8439 a răspuns:

Wai wai Legiuitoarea cati ani ai tu dreag1000 mai suntm pe vremea lu ceasca pei e simplu.prima oara te lasi condusa de el e mai cool asa, am auzit si eu vreau sa stau cu cineva dar m-am gandit at cand o sa ma sarute sa ma las condusa de el el stietongue