| Anonimus4Ever a întrebat:

>-puppy dog eyes am o problema n-am avut nici odata o prietena si acum vrea una sa fie cu mine da eu nu stiu sa sarut cum pot invata sau da stiu e ciudata intrebarea sad mie ca ma fac de rusine in fata ei crying plzzzz help!

2 răspunsuri:
| Sabinutza16 a răspuns:

Daca cumva ea a mai avut vreun iubit in trecut sigur te va ghida eatongue. Primul sarun nu e usor niciodata si e si caraghios! dar las va trece happy si daca tine la tin fata nu te va lasa pentru simplu fapt ca nu ai mai sarutat pe mineni si nu te descurci! Oricum incearca sa o pupi intai pe buze! dupa aceea vei invata uh singur incet cu incetul si o vei mai inflori uh tongue baftawinking

| XxblackangelxX a răspuns:

Pai wow nu te grabi pentru ca va crede ca esti un afemeiathee hee si ia-o usurel fara graba si apoi trebuie sa o pup intr'ul loc frumos si gt apoi sa te interesezi de ea.cei ii place.cand e ziua ei chatterbox etc
Bafta:*