| Libelle a întrebat:

Pfff...cum va simtiti in momentul de fata?
stiu ca e o intrebare stupida, dar trebuie sa ma dezamortesc un pic si sunt curioasa.

15 răspunsuri:
| Razvan a răspuns:

Rau fizic:am un cucui in cap din seara trecuta de cand umblam sa imi caut motanul care a plecat la fetite fara mine, nenorocitulphbbbbtlaughing
Bine moral desi n-am absolut niciun motivthinking

| Bacemi a răspuns:

Dezamagit. Nu prea am ce spune de bine.

| Libelle explică:

@Deea love struck, nu prea imi vine sa comentez despre starea mea...nu e una prea reusitasadsadsadbroken heart

| Antrax a răspuns:

Nu am chef de nimic parca imi e foame nu stiu mai vedemlaughing

| nobody_9468 a răspuns:

De simtit...nu stiu cum se numeste starea aceasta:ma gandesc la trecut, in prezent ma chinui sa-mi iau oja neagra de pe degete iar in viitor{maine} sper sa invat ceva franceza si peste 3 saptamani sper sa fie ce a foststraight face.Wow...incredibil,dar adevarat:nostalgie, dor, speranta, plictiseala, chef de toate si de nimic!

Bafta.

| ᵖᵘᶠᶠʸˡᶤᶜᶤᵒᵘˢˢ☠ a răspuns:

Ca un peşte pe uscat. laughing

| silver19 a răspuns:

Foarte dezamagit...

| Aiwendil a răspuns:

Sunt fericita happy.

| pedaladeacceleratie a răspuns:

Ma doare stomacu' straight face Am ulcer... e groaznic. Sunt si plictisit pe de-asupra, n-am iesit din casa.

| Smoke_7892 a răspuns:

Ingandurata, nehotarata, trista dar cu speranta de mai binehappy

| Deea :x a răspuns:

Sincer... sunt foarte suparata sad pentru ca mi s-a stricat telefonul si ca nu l-am vazut de o luna aproape. Toate trec, maine sper ca va fi mai bine straight face tu cum te simti?

| ßέßέ a răspuns:

Foarte, da foarte plictisita yawn

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bine foarte fericita

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cu sanatatea nu stau prea bine...Acum in momentul de fata ma simt binisor.Insa am neglijat mult timp ce era mai important in viata mea si anume sanatatea.De ce? Nu mai conteaza...

| carmen_4289 a răspuns:

Io plictisita