| Ana a întrebat:

Ce inseamna cand ti se zbate ochiul drept? laughing Stiu ca e o intrebare mai stupida, dar sunt curioasa. big grin

Răspuns Câştigător
| liviu00 a răspuns:

Îţi pică în curând...

19 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Acest efect poate avea drept cauza o lipsa de magneziu. Multa sanatate!

| fluturas a răspuns:

Eu stiam ca ti se intampla cv f frumos... dar nu sunt sigurawinking kiss

| SweetCandy a răspuns:

Se zice ca nu e bine sa spui cand ti se zbate un ochi, trebuie sa-l inchini si atatbig grin dar daca tot ai spus, o sa vezi pe cinevabig grin dragbig grin acu' nu stiu cat e de adevaratbig grin

Alte răspunsuri
| Andrei_6051 a răspuns:

Se numeste spam muscular. iti trebuie niste calciu + D3

Alte răspunsuri
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Atunci cand ti se zbate ochiul rau este de rauu si atunci cand ti se zbate ochiul drept este de bine, stiu asta pentru ca mi s-a intamplat de mai multe ori.happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Atunci cand ti se zbate ochiul rau este de rauu si atunci cand ti se zbate ochiul drept este de bine,stiu asta pentru ca mi sa intamplat de mai multe ori.happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai nu stiu... e de bine ...cred.raised eyebrows
myeh mi s-a intamplat chiar cum si de asta am intrat pe acest site dar cred/sper ca-i de bine nu? tu ce ai vrea...//?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

E de bine

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu stiu ca e de rau...tzi se va int ceva ft naspa. te va dezamagi cineva drag

Alte răspunsuri
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si mie mi se zbate

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca ti se bate ochiul drept inseamna ca se va intampla ceva rau. credeti-ma am patit

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu am auzit mai demult ca vezi pe cineva drag sau ti se va intampla ceva de bine, dar nu stiu sa spun cat e de real, eu cred putin in superstitii, dar sfatul meu e ca nu e bine sa crezi in toate...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Trebuie sa-l inchini si sa zici:daca te bati de bine batete de bine daca te bati de ra stai pe locul tau.

| Gratzy_8471 a răspuns:

Eu shtyu ca tr sa spui in timp ce faci cruce : "ochiule daca te bati de bine bate-te pana maine, daca te bati de rau stai pe locul tau". si depinde daca ti se mai bate sau nu ti se intampla ceva fr sau ceva rau.nu stiutyu daca e adevarat dar... big grin happy
happy

Alte răspunsuri
| Josephine_3449 a răspuns:

Nu te-ai gandit ca poate ai stat prea mult la calculator si iti slabeste vederea?
lasati superstitiile...