| Sonofawitch a întrebat:

Placa asta de baza Asus P8H61-M/LX/REV3.0 merge cu procesorul AMD A6-3650, 2600MHz, 32nm, 4MB, socket FM1 si cu placa video sapphire amd Radeon HD6790, 1024MB, GDDR5, 256bit, HDMI, DVI, PCI-E Dau Funda MS

Răspuns Câştigător
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Uite aici o gramada de 24 bucati: http://www.emag.ro/....../last/f1f2

2 răspunsuri:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Nu. Placa de baza are socket pentru procesor Intel si nu merge AMD. Placa video merge.

| Sonofawitch explică (pentru Salontanul):

Imi poti spune o placa de baza care sa fie compatibila cu ambele? funda