| mateivali98 a întrebat:

Please insert cd/dvd in driver C:
cum se traduce aceasta pasareasca?(imi apare cand vreau sa montez imaginea la fifa09)

Răspuns Câştigător
| myty a răspuns:

Copiaza crackul

4 răspunsuri:
| DeEAஐ a răspuns:

Nu ai jocul instalat cum trebuie!

| johnny1992 a răspuns:

Incearca sa copiezi continutul imaginii iso pe hard, apoi intra in setup.exe

| johnny1992 a răspuns:

Pentru dobitocul care mi-a dat Stupid la coment:
Ai instalat in viata ta scurta si plictisitoare photoshop/Adobe dj/hip hop ejay/3d studio max?
Sigur ca nu fiindca ai pe PC doar yahoo messenger si un browser cu care te uiti pe youtube la manele!
Monteaza imaginea cu power ISO(e freeware) si daca nu merge instalat...copiaza continutul pe HDD si intra in autorun din folderul unde ai salvat continutul!

| Stolo a răspuns:

Vă rugăm să introduceţi CD / DVD în driver