| nutuxcristian a întrebat:

Hristos S-a Intaltat! Am si eu o intrebare: Mi-am descarcat SIMS 2 University si cand dau sa montez imaginea cu DT zice,please insert da CD1, insa eu am numai CD2 in folderul jocului. Am si SIMS 2 original in pc. Ce trebuie sa fac? FUNDA + VOT

2 răspunsuri:
| iuss12345 a răspuns:

Trebuie sa descarci mai intai the sims 2 si sa il instalezi si apoi University si daca nu merge atunci trebuie cumparat

| nutuxcristian explică (pentru iuss12345):

Pai eu le am deja in calculator, aici e cu totul si cu totul alta treaba ce spun eu...