| irinutza000 a întrebat:

Zilele viitoare o sa plec in delta. cu ce ar trebui sa ma imbrac?

6 răspunsuri:
| Elena1234456 a răspuns:

Cu ceva cat mai lejer, pantaloni trei sferturi si un tricou happy eventual incaltata cu adidasi. Este foarte frumos in delta, dar sunt multi (foarte multi) tantari, deci nu uita un spray special pentru piele.

| DeNyyy a răspuns:

Eu debea am venit din delta laughing. as vrea sa mai plec o data da.na.pai eu mi-am luat un trening 2 perechi de pantaloni trei-sferturi lejeri un maieu pijamale subtiri. vreo 3 tricouri si o pereche de pantaloni scurti. te sfatuiesc sa iti iei ceva un spray pentru tantari ca sunt o gramada pe mine m-au muscat vrei 3 tauni.

| AlexBitza a răspuns:

Neeaprat sa ai un trening la tine (or sa fie foarte multi tantari ) si in rest ca de obicei niste pantaloni scurti (nu cred ca merge fusta. ) si chestii din astea pe care le porti de obicei ceva lejer

| CuppiDoon a răspuns:

Cu ce vrei tu dar sa ai sprei de tantari ca o sa fie cam multi.,.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ceva comod.

| Sanda_Iftene_1977 a răspuns:

Cu pantaloni scurți și un maieu