| Ғʋиκʏℓιcισʋƨβαвɛ a întrebat:

Plizz vreau statusuri toamna, triste daca se poate. sau despre toamna, nu cont, repede happy thx happy

1 răspuns:
| CriminalăÎnSerie a răspuns:

Totul trece, asa se spune.Dar nimic nu trece fara sa lase urme!

♥Si decat sa ma gandesc la ce a fost si la cat am de regretat mai bine ma gandesc la viitor si la ce am de castiga

"♥●°°Mã Sίmŧ atât de Bίŋε. încât ŋίmεnί ŋu`mί facε Fatzã.love struckX`°°●♥"

Its' time for..."I don't care"happy."

"->Nu merita sa plangi, sa te distrugi pentru'o greseala. La vârsta asta, orice greseala face parte din viata normala!

Pentru mine sunt niste amintiri! Care vesnic o sa doara! Pentru tine e o simpla poveste de seara!"