| HQMada a întrebat:

Plizz ziceti-mi si mie daca la banchet as putea purta o rochie lunga?

Răspuns Câştigător
| yellowalien a răspuns:

Nu iti recomand, pentru ca esti tanara! Ai corp frumos, asa ca nu ai de ce sa-ti ascunzi picioarele dupa o rochie lunga. Plus ca la varsta asta nu prea se potrivesc rochiile lungi, sunt prea de "nasa mare"... Tu in momentul in care iti faci "intrarea" trebuie sa atragi atentia asupra ta, trebuie sa ai ceva şic...
Eu as opta pentru una deasupra genunchilor happy
Oricum, e alegerea ta, daca esti sigura ca asta vrei, asta sa porti! Important e sa te simti bine! happy
Distractie placuta la banchet!

6 răspunsuri:
| lavynika a răspuns:

Sigur ca da! Poti purta orice rochie vrei, dar la varsta ta cred ca o rochie mai scurrta nu pana in pamant ar fi mai potrivita...:*

| Butsilee a răspuns:

Cum sa nu happy arati bine in poza love struck

| resp3ct a răspuns:

Sigur ca ai putea sa porti o rochie lunga dar poti purta si o rochie scurta.
Este alegerea ta.

| BRG a răspuns:

Dar ai putea purta şi o fustă şi asortată cu nişte pantofi cu toc eleganţi.Corect se scrie pleasse în engleză, plizz aşa se aude cînd pronunţi cuvîntul. Nu te supăra că ţi-am zis.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da de ce nu daca esti inalta o rochie lunga e perfecta

| Adelaida a răspuns:

Bineinteles ca ai putea purta...happylinistita. dar ti-as recomanda una scurta cele mai lungi suntmai mult dedicate femeilor mature sau mai invarsta dar cum doresti.