| Wero a întrebat:

Plizzz niste statusuri de indiferenta... cele mai reusite funda

Răspuns Câştigător
| Klaaa a răspuns:

Dragostea ei e mare! Strange'o in brate si simte'o! E toata pentru tine!:X

cand o sa iti dai sema cat tea iubit va fi prea tarziu! Deschide'ti ochii, priveste atent si nu uita! Ea pentru tine si'ar da si viata!oh go on

Privirea lui e in mintea ta! Chiar daca iti doresti! Nu il poti uita!sigh

Te'a iubit din prima clipa! Tia oferit toata dragostea ei! A renuntat la multi pentru tine! Iar tie nu tia pasat! Tiai batut joc pana la cap!oh go on

Va veni si ziua cand o vei vedea si vei simti km inima iti bate doar pentru ea! Sa stii atunci ca'i prea tarziu si ea nu te mai vrea!winking

Vrei fata perfecta? Iati o Barbie! Nu stii sa apreciezi dragostea care ti se ofera! Pacat de fetele care si'ar da si viata pentru tine!oh go on

Cand o vei vedea dp atata timp! Vei sti ca ea a fost fata perfecta pentru tine! Pacat ca atunci nu aveai ochi si pentru ea!sigh

Priveste in ochii ei sa vezi cat te iubeste!; x Asculta'ti inima! Ea stie ce'si doreste!; x

4 răspunsuri:
ÉrotiqueConseils
| ÉrotiqueConseils a răspuns:

Bună dimineața.
Caută pe www.intelepciune.com, vei găsi o mulțime de citate despre indiferență, pe care le poți pune la status.
Baftă!

| Klaaa a răspuns:

Cand iti va fi dor de ea! Aminteste'ti un singur lucru! Atunci cand tea iubit! Tiai batut joc de tot ce ea ti'ar fi putu oferit!sigh

Zambetul lui! Ahh=p~' Acel zambet care te face sa zbori!; x Si privirea! Acei ochi care te fac sa visezi in mi de culori!; x; x

Stii cand o sa realizezi cat te'a putut iubi?! Abia in ziua cand ea nu va mai fi!sigh

Si ce sa fac daca fara tine sunt un nimeni?oh go on De ce nu poti sa intelegi ca te iubesc numai p tine!; x

| Mariaa a răspuns:

U mai sunt fetita ce o stiai tu mai demult... poate nu ai observat...dar de la o vreme am mai crescut
Te iubea, fraiere, chiar te-a iubit candva!" Priveshte`o dar stai departe, acum nu te mai vrea!
cate s`au spus.cate s`au dus.nu` ma mai doare. orice zi`n plus...sunt mai sus. restul`? doar vorbe goale!
.Si imi pare rau de tot ce s`a intamplat stii bine.Cel mai mult imi pare rau ca am pus suflet pentru tine!
Esti patetic si tu stii.nu mai cred in jucarii.tu mereu crezi ca pun botu’.hai c’o faci pe idiotul
Mai bine lasa Fa`te ca nu`ti pasa!
.Si chiar daca va semana fizic ca ea, sa fii sigur ca nu va vorbi la fel si nu va avea acelasi caracter ca ea!
"Zambesc doar cand nu am voie:X."
"Asta`s eu`...N`am ce sa-ti fac...am vazut ce` tarfe`tsi plac Nu`tsi da ochii` peste cap! Nu pot` fi cum ai visat!"
"Să nu'ti treacă prin gând că mă poti avea la degetu` mic.Să moară măta de nu stiu prea bine să profit" []"
"Tine minte stii prea bine` Ca privirea mea nu minte! De azi am un singur scop! Sa pun fericirea mea pe primul loc!"
Nu respect ce mi se impune sa stii, e foarte simplu e felul meu de a fi! doar pentru tine in viata de zi cu zii

Sa mai numaram si amintiri de vis, nu doar defecte! Are acel ceva, atat de simpla, naturala!"

Zâmbetul durează doar o clipă,dar amintirile tale o viaţă întreagă

viata e ca un castel de nisip,stiu bine,promit sa profit doar un pic.

"Ea e barbie,altele vor sa o imite dar la cat de scumpa ele `nu-si pot permite!:

Spune-i sangelui ce trebuie sa simta, lasa-ti ochii in voie sa minta. Arata-i mainii ce mana sa prinda, danseaza pana cand cerul incepe sa se aprinda

Are putini ani si nu stie ce simte,azi te iubeste,maine te minte dar sa nu incerci s`o schimbi asa e ea, daca e a lui, nu poate fi si a ta.

E destul cat am avut rabdare.nu te las sa ma calci in picioare, ai pierdut tot pe greseala tawinking.Nu regret ca n`am ce regreta!:

Si daca el no sa-ti mai zica [Noapte Buna ]...Shi daca nici pe strada n'o sa-ti mai zica[Buna]ai prietene care te suna sa-ti spuna esti de 1000 de ori mai buna."

Ochii mei ascund secrete ca jurnalul unei fete

Ai venit in viata mea ca o ploaie calda de vara.mi-ai zambit si-am simtit ca traiesc pentru prima oara

Ìntr'o lume mare cu prea putine usi deschise sunt ìncã o pushtoaicã ce trãieshte printre vise! love struck

N-am trecut, am doar prezent. In pielea mea ma simt excelent

| thelastc a răspuns:

Here's my cup of care. Ohh look, it's fuckin' empty!

If I seem to give a damn, please tell me. I would hate to be giving the wrong impression.

I feel so miserable without you, it's almost like having you here.

Baftă!