| Anonimus_1246 a întrebat:

Pls care stie cum se poate trimite SMS cu nr ascuns pe orange? plss.am nevoie. urgent happy

9 răspunsuri:
| cooola a răspuns:

Din cate stiu eu nu se poate asa cevahappy

| VladRO a răspuns:

E imposibil pe orange...

| Monique_3125 a răspuns:

Depinde in ce retea esti. In orange merge daca tastezi inaintea numarului *RI#
Numai pe Orange poti trimite cu numar ascuns cu *RI# in fata mesajului. ex "*RI#iti trimit mesaj cu numar ascuns"

De pe Vodafone sau Cosmote, nu poti trimite. Ei au posibilitatea de a acorda acest serviciu dar nu il activeaza.

| Elena97M a răspuns:

Imi pare ca nu se poate. Ai auzit de asa ceva? Nu cred ca se poate. (parerea mea)

| Elena97M a răspuns:

Mergea si la Orange dar parca acum nu mai merge...

Răspuns utilizator avertizat
| username_4398 a răspuns:

De la orange sa trimiti SMS cu nr ascuns nu poti! numai sa suni!( de exemplu #31#069394532)! Dar daca vrei pot sa ti zic din Internet cum sa trimiti ca sa nu stie cine a trimis! Intri pe https://www.orangetext.md/! Sau s epoate din telefon! Intri la (la mine telefonul e pe limba rusa si nu stiu cum e pe romana{sunt din Moldova})Uslughi seti! Si acolo este cu nastroiki telefona! Si alegi de ce ai nevoie! papa sper sati ajute!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Merge ma sa trimiti sms cu numar ascuns dar pe orange in felul urmator:*X*ce fc ce mai zici si dupa aceia trimiti

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu s poate