| anonim_4396 a întrebat:

Pls repede,
Ma joc sims social pe facebook si va rog sa imi spuneti daca mai pot scoate podeaua,am pus niste pietricele in gradina pe jos si nu le mai pot scoate,se mai pot scoate, va rog?
Si. as putea sa incep din nou sa joc sims ca la inceput de la lv 1?

3 răspunsuri:
| EJelly a răspuns:

Heihappy nu se mai pot scoate din pacate. Trebuie sa pui altceva in loc, mai convenabil pentru tine, dar de scos de tot, nu (la fel si cu podeaua).

Si... nu mai poti reincepe jocul decat daca mai ai un alt cont de facebook pe care nu ai jucat deloc happy

| BetaRoby a răspuns (pentru EJelly):

Hei uite nu poti sa iei de la inceput dar uite ce poti face : intri acolo unde gasesti usile si gasesti podeaua dupa ce gasesti apesi si pe a doua pagina o sa gasesti un x rosu si il plasezi unde vrei!

| BetaRoby a răspuns:

Nu poti sa incepi dar cauta acolo unde gasesti usile si acolo vezi si podelele apoi dai pe a doua pagina si gasesti un x rosu