| Ryuuzuka a întrebat:

Plsss.am parul fff cret cum as putea sa mi-l aranjez
la scoala.[ei nu-i chiar asa de cret. e ondulat oleaca da nu drept dreptbig grin.

Răspuns Câştigător
| DillMillGayyeKajen a răspuns:

Pai Ti-l poti face cu placa daca ai si sa iti dai cu fixativ pentru a tine mia mult daca nu iti poti face o coada intr-o parte sau o coada mai sus in crestetul capului depinde si de gusturile tale Funda?

| Ryuuzuka explică (pentru DillMillGayyeKajen):

Ms,dar nu mai folosesc placa mi l-am ars de tot ...intrebarea este de demult.Am invatat sa-mi apreciez parullaughing si nu-l mai vreau drept e dragut asa cum e :X.

2 răspunsuri:
| 5SOS a răspuns:

Ai putea sa il faci drept dar daca nu ai putea sa iti faci o coada deoarece parul ondulat arata super prins. Poarta glamurette arata super si poti sa faci multe modele cu el. Poti si sa il prinzi intr-o parte este frumos.Dai funda?