| Marrie18 a întrebat:

Plsss help me! am sanii f mici si nu mi-au mai crescut de f mult timp! ce as putea face?

2 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Iti cauti un baiat care pentru care sanii mari nu reprezinta principala calitate pentru o fata.

| Azµre a răspuns:

Nu-ti mai bate capul, n-ai ce sa le faci asa ai crescut tu si asa te-ai dezvoltat. Stai linistita in privinta sanilor, nu conteaza marimea ca cineva sa te placa sau dumnezeu stie la ce te gandesti tu sa rada de tine. E o prostie sincer. Lasa-i asa cum te-a inzestrat mama natura.