| Marrie18 a întrebat:

Am si eu o problema...am sanii foarte mici si am 17 ani, nu prea mi-au mai crescut de mult timp,, ce pot sa fac sa imi creasca? help me! am incercat si ceai de hamei si tinctura de marar.dar fara rezultate! :*

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
5 răspunsuri:
| BIOO a răspuns:

Buna! Pai ar trebui in primul rand sa-ti deblochezi cresterea si sa te dezvolti frumos! Sa nu cumva sa iei ceva pastile sau sa ingerezi alte tampenii pentru hormoni, deoarece te poate afecta pe parcurs! Ti-i masezi zi de zi, cu o miscare usor circulara, dar mai mult asa de jos in sus! Pentru ca are nevoie de stimularea cresterii! Nu apesi pe ei, deoarece sunt sensibili! Daca vrei sa mai discutam pe tema aceasta, ca sa-ti recomand niste uleiuri, creme, da-mi mesaj privat cu id-ul tau! Bafta!

| Marrie18 explică (pentru BIOO):

As fi interesata dar nu pot sa trimit mesaje private sad

| Marrie18 explică (pentru BIOO):

As fi interesata de mai multe detalii dar nu pot trimite mesaje private sad

| Marrie18 explică (pentru BIOO):

Poti sa imi recomanzi uleiuri, creme, etc aici?

| BIOO a răspuns (pentru Marrie18):

Atunci intra pe id-ul meu lazarescu_constantin si iti recomand acolo ceva, dar in functie de detaliile pe care trebuie sa mi le mai dai! Sanatate!