| Just4FunIE a întrebat:

Plsssss Salut! Am si eu o intrebare. Vreau sa-mi pun piercing in limba dar fara sa stie parintii. Vreau sa-mi dati niste sfaturi:cum sa fac sa nu observe, pentru ca limba mea se va unfla si e foarte greu de ascuns si sa-mi mai spuneti cam cat timp va fi limba unflata si ce metoda pot sa aplic ca sa nu se mai unfle asa de tare si sa treaca cat mai repede...astept raspunsurile voastre.

Răspuns Câştigător
| Roscataaa a răspuns:

Nu potiii face nimic sa nu ti se umfle si eu am avutt... depinde in ce zona ti`l face.de ex daca ti`l face langa pielita aia de sub limba doar sa iti fie drept ti se umfla maii tare, dacaa til face un pic maii stramb jos nu se umfla asa tare happy Funda?;batting eyelashes ti-am sp din propria experientaa happy

3 răspunsuri:
| Tweetymrrr a răspuns:

Mai bine renunţi la asta. Poţi totuşi să le spui părinţilor, pentru că mai devreme sau mai târziu tot vor afla şi pot fi de acord, iar în cazul acesta nu va mai fii nevoie să te ascunzi de ei.
Baftă.

| wolder a răspuns:

E imposibil sa nu te vada. se umfla si ti se modifica vorbirea
nu poti manca decat supa primele zile

| nadyank a răspuns:

Pentru toti iubitorii de piercing Argintarie.ro ofera GRATUIT 2 piercinguri de nas la achizitionarea unui cercel de buric http://www.argintarie.ro/Piercing-din-argint-c-356-s-price-sd-0-pg-1.html