| Creatsaaaaaaa a întrebat:

Plz ajtati-ma si pe mine:. Jok Ladypopular si am ajuns la lvl:5... Iar la scopuri imi spune:"Castiga cel putin 30 de 'Duel' sau 'Duelul modei' ". Ce anume trebuie sa fac? Am castigat mult mai mult de 30 de puncte.Plz ajutati-ma. Dau Funda:*

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Trebuie sa castigi 30 de provocari duelul modei

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Trebuie sa castigi cel putin treizeci de provocari duelul modei sau luptele doamnei. Dupa ce le-ai castigat, daca nu iti apare completat la scopuri iesi de pe cont si intri iar.