| analia_6778 a întrebat:

Plz help, am auzit ca exista un program care iti poate arata pozele sterse de pe un aparat digital de fotografia dar doar din acea luna, stiti cum se numeste programul?crying

2 răspunsuri:
| madalicious a răspuns:

Ai auzit, dar nu exista. Daca ai bagat poza pe care vrei sa o vezi pe calculator, e mult mai bine. O poti vedea pe calculator. happy

Abh
| Abh a răspuns:

Nu, pentru ca nu exista un asemenea program. De ce o luna si nu doua? De ce nu trei zile? Vai...