| Babygirl90 a întrebat:

Stie cineva un program de vizualizat poze facute cu aparat foto Canon(ceva aparat digital profesional, nu imi vede nicicum pozele facute cu acest aparat). Help please! Dau funda celui care stie!

3 răspunsuri:
| EDY2006 a răspuns:

Buna! Hai sa o luam treptat.Ce format sunt pozele salvate? jpg, bmp, cam...etc?

| Babygirl90 explică (pentru EDY2006):

Buna! Sunt in format CR2... Poate ma poti ajuta... Mersi oricum.

| EDY2006 a răspuns:

Avem doua variante...1-un program care sa poata deschide fisiere de acest format, si 2-un convertor intr-un format mai accesibil de catre windows.Am sa caut ceva care sa te ajute si am sa te anunt.