| pretzel a întrebat:

PLz! urgent ajutor! Sunt cu o fetita de 10 ani in casa si ne plictisim. Ceva idei de jocuri pentru varsta ei?(in afara de tv, calculator ) P. S: nu iesim afara big grin crying fundita

Răspuns Câştigător
| anyana a răspuns:

Puteti juca vatea scunselea, baba oarba, adevar sau provocare, sa desenati, dea profesoara si elevul, batetiva cu perne sau babele succes:d

4 răspunsuri:
| kindness a răspuns:

Hei ati putea juca carti sau europolis. sau puneti muzica si dansati sau karaoke? ce spui? sau de-a v-ati ascuns si v-a ascundeti pin casa.sifonier, sub pat, dulap; sau baba oarba?laughing. sau desenati ceva. sau spanzuratoarea si X&0? bateti-va cu perne laughing) faceti cevarolling on the floor. ok bafta!laughing

| YrINaismissingtheoldTPU a răspuns:

Puteti juca carti sau europolis daca ai...ascultati muzica si dansati... pupici:*

| bonatz a răspuns:

Incearca tupu, insa daca zici ca nu puteti iesi afara... o sa fie cam... big grin ai inteles

| Seвi a răspuns:

Http://www.minijuegos.com/buscar.php?enviar=1&b=dos%20jugadores sunt jocuri in doi sunt in spaniola dar sunt miniclipuri beton