| EuGen_8915 a întrebat:

Plzz help am un fel de "virus" care tot ttrimite un link odata la 10-15 minute si nu il pot opri se tot trimite si am incercat sa-mi reinstalez messengerul da` nu merge plzz help ca toata lista mea se revolta(am 67 de contactewinking )plzzz help dau fundaaaaaaaaaaaaaaaa

Răspuns Câştigător
| Ioana_5955 a răspuns:

Descarca de pe internet urmatorul program anti-virus Malwarebytes anti-malware, ii dai sa iti scaneze calculatorul, iar dupa ce iti detecteaza fisierele cu virusi o sa ti le bage in carantina iar de acolo trebuie sa le cureti. Funda?

1 răspuns:
| Zoet a răspuns:

Instaleaza alt windows. Recent am avut aceeasi problema! Si mi-am instalat alt windows si acum nu se mai trimite.
Succes. Pa!wave