| catalina1222 a întrebat:

Poate ca o sa ziceti ca sunt proasta, dar asta e! Eu sunt noua cu Twitter-ul asa ca nu prea stiu cum sa il folosesc si am auzit de multe ori, mai multe perdoane ca fac,, trend pe Twitter". Ce este si cum se face mai exact acest trend. PS: Nu radeti prea mult de prostia mea, am facut-o eu destul!

1 răspuns:
| fede12 a răspuns:

Pai trendul se formeaza atunci cand multe persoane *nu sunt cum sa ma exprim corect* folosesc des asta. de exemplu a fost un trend mult timp dar apoi twitter-ul l-a blocat '' #Suportjustinproject '' sau ceva gen. sper ca ai inteleslaughing)