| PupicelT a întrebat:

Heiiiii TPU. La multi ani si un an bun va doresc tuturor!
Zilele astea as vrea sa ma tund dar nu prea stiu cum. Mi`e teama pentru ca eu aveam parul luunglove struck si vara trecuta am facut prostia sa ma tund bob din ala scurt.pana la ceafa. Cea mai proasta alegere. Acum a crescut destul de mult.adica imi trece de umeri cu mult. Ma gandeam sa il tund in scari.Am fata rotunda. Voi ce ziceti?

4 răspunsuri:
| mabo a răspuns:

Si eu am patit exact la fel.si mie mi-a crescut si l-am tuns in scari si breton intr-o parte daca ai fata rotunda, nu pe toata fruntea, asta daca vrei breton.multa bafta funda?

| Florinaaaaaaaa a răspuns:

Sa iti zic ceva! happy De ce nu incerci sa intri pe siteul TAAZ? Este un site gratuit minunat unde trebuie sa pui o poza cu tine[la fata]sa faci indicatiile care ti le da la inceput iar apoi sa iti faci make-up-ul! Adica : poti sa pui diferite coafuri,par lung,par scurt,par cret,par lins,par ondulat, par creponat etc. si sa il faci orice culoare pentru a vedea cum iti sta! poti incerca si rujuri, farduri etc. si daca nu te descurci la inceput sa imi zici mie ok[prin mesaj privat ca te ajut] ca trebuie sa dai sus la make-up dupa ce incarci poza cu tine! funda?

| 000Diddy000 a răspuns:

Poti sa-ti faci breton sau sa-l tunzi in scari si in fata pentru a da o oarecare lungine fetei si a parea mai lunga pentru ca ai fata rotunda La multi ani!

| Believe9 a răspuns:

Si eu am fata rotunda si sunt tunsa in scari cu breton pe o parte si dupa mine la fata rotunda se potri veste cel mai bine in scari si cu breton pe o parte. Sper ca ti-am fost de ajutor happy