| anonim_4396 a întrebat:

Poate nu e categoria potrivita, dar imi trebuie un raspuns urgent. Vreau sa trimit un colet la cineva. Traseu Iasi-Buzau. Trebuie sa am neaparat buletin? Cat costa si in cam cat timp ajunge la destinatie? As putea folosi pasaportul? Am 13 ani. happy Va rog, nu luati in ras. Vorbesc foarte serios.

1 răspuns:
| corbulalbrosu a răspuns:

Prin serviciul de curierat rapid se pot trimite obiecte de marimi si greutati medii. Plata se face in functie de greutate si pe loc in unitatea care preia coletul, sau prin plata sub forma de ramburs in cazul in care destinatarul are un cont accesibil. Daca achiti contravaloare pe loc probabil ca poti folosi pasaportul.