| NUUSTIU a întrebat:

Poate o sa ma credeti o nebuna dar vreau sa va intreb despre ce e vorba in serialele The Vampire Diaries? Adica cred ca sunt singura fata din lume care nu le-a vazut laughing dar as vrea sa le vizionez si nu stiu daca merita sau nu? Deci desprece e vorba?

2 răspunsuri:
| AnnaMariaaa a răspuns:

E mult de povestit uita-te si n-o sa regretilove struck

| Theshadow2000 a răspuns:

Deci, e sper tare serialul merita sa te uitii daca nu esti slaba de inimalaughing este vorba despre o fataobisnuita (Elena) care se intalneste cu doi fratii vampiri (Stefan si Damon) si de acolo incepe toata actiunea apar vrajitoare varcolaci tot felul de chestii spranaturale. smulgeri de inimi si ingropari de vii. daca iti place tot felul de ciudatenii de genu asta uittate. si da e si romantic happy succestongue