| LarissaMouse a întrebat:

Am vazut serialele :The vampire diaries,Heroes,Kyle xy,Pretty little liars(pana acum fiecare episod), Dar as vrea sa mai vad.Stiti cumva cateva? Cele care voua v-au placut? Poate ceva gen cele de mai sus? FUNDA
Nu vreau true blood sau supernatural big grin

Răspuns Câştigător
| Ea12345 a răspuns:

Eu am urmarit prison break si chiar ti-l recomand, desi nu e intocmai genul tau de seriale. Ar mai fi de asemenea lost, how i met your mother(comedie), friends(comedie).
Dar cred ca cel care ti s-ar potrivi cel mai bine este One Tree Hill. e cu adolescenti, este un serial complex si foarte interesant.
Sper sa iti placa!

| LarissaMouse explică (pentru Ea12345):

One tree hill este dragut, dar e as vrea ceva cu mai multa actiune, darn nu cu scos capete si altele, ceva gen heroes adica tot cu super eroi si povesti de dragoste.Si nu schiar super eroi, ci oameni speciali, cum sunt vampirii, varcolacii, vrajitorii.

3 răspunsuri:
| adrianarp a răspuns:

The Lying Game
The Secret Circle
Gossip Girl
The O.C.
One Tree Hill
Hellcats
Merlin
Glee
Lost
Dexter
The Client List
Teen Wolf
mie astea mi-au placut. sper ca te-am ajutat.

| Matei_Rodica_1997 a răspuns:

Inceraca twilight... mie mi-a schimbat viata, trebuie sa vezi toate partile