| AnyAda a întrebat:

Poate sa imi spuna cineva va rog frumos niste seriale care merita vazute? Exceptand Gossip Girl, Pretty little liars si Anatomia lui Grey, pe care le-am vazut deja.

Răspuns Câştigător
| ஐღArinaღஐ a răspuns:

Pai eu urmaresc The vampire diaries (cel mai tare serial dintre tooatee)Teen Wolf(serialul e ok, uneori putin de groaza, dar dragut desi actorii nu au experienta iar filmul nu are un buget precum TVD)si serialul care seamana cu Pretty little liars, si pe care "l-am sorbit dintr-o inghititura"(adica m-am uitat la vreo 6 episoade pe zilaughing) The lyng game(e vorba despre doua surori gemene care s-au gasit, una dintre ele a fost adoptata de o familie de bogatasi, cealalta foarte saraca intr-o familie cu un frate pervers si o mama care vrea sa scoata doar bani de pe ea.Iar cand se intalnesc Emma(cea saraca) a trebuit s-o inlocuiasca pe Satton(cea rasfatata si bogata) cat timp ea se duce in L.A s-o caute pe mama lor biologica). Serialul e super ti-l recomand! si poti urmari si The secret circle(care a fost anulat)

8 răspunsuri:
| Moncherie a răspuns:

House M.D (Dr House), Vampire Diaries, Glee, 49 days, Hana Yori Dango, Playful Kiss happy

| oOSaritaOo a răspuns:

Uită-te la Arrow pe vplay.

| Danut_Popa_1961 a răspuns:

Daca-ti plac politiste, incearca pe AXN.Crime,ori Prima tv.

| Maomau a răspuns:

Big Bang Theory de ex,!

| Smile2BHappy a răspuns:

NCIS: ancheta militara pe AXN, Elementary (un nou sherlock holmes dar mai misto) tot pe AXN. Sper sa iti placa.

| ஐღArinaღஐ a răspuns:

Daca eti fan PLL, sigur iti va placea The lying game si bineinteles, the vampire diaries...sunt foarte tariwinking

| DrLaw a răspuns:

Dr House, Vapire Diaries, Sherlock Homes (chiar daca sunt numai vreo 9 episodes e super), Merlin, Supernatural cam astea ar merita vazute fiindca isi merita banii si vizualizarile.
Sper ca te-am ajutatbig grin

| MrMC a răspuns:

Lie to me,Lost, Bones, The O.C., Hart of Dixie, The walking dead, etc...