| maria_2953 a întrebat:

Poate sa imi zica cineva animeuri gen fruits basket, aprorpo mie imi place mult da hatori daca stiti un anyme cu un personaj similar va multumesc si dau funda.

4 răspunsuri:
| Ronnix a răspuns:

Uhmm...
1) Clannad + Clannad After Story.
2) Kimi ni todoke.
3) Fairy Tail.
4) Ao no exorcist.
5) Guilty Crown.
6) Death Note.
7) Another.
8) FMA.
9) CubexCursedxCurious.
10) One Piece.
11) Naruto.
12) Air.
13) Fortune Arterial.
14) Bleach.
15) Elfen Lied.
16) DN Angel.
17) Kampfer.
18) Blue Tears.
19) Infinite Stratos.
20) Beelzebub.
***Doar o lista cu anime-urile vazute de mine si pe care ti le recomand. Ordinea nu conteaza, cu exceptia anime-ului de pe primul loc care-si merita locul.
Vizionare placuta!

| maria_2953 explică:

Mersi mult si am vazut ca si tu, Ronnix te uiti la bleach si eu ma uit si imi place mult dar acum nu a mai aparut de ceva vreme am citit si cumparat si mangile oricum am sa ma uit la clannad e dragut primul episod.happy

| Amilik a răspuns:

Aici poti vedea orice tip de anime doresti
http://www.animeseason.com/anime-list/

| Turdeanul a răspuns:

Vampire knight XD incearca-l e super fain