| Casper55 a întrebat:

Poate sa ma ajute si pe mine cineva cu idei despre o piesa pe care trebuie s-o pun in scena? Titlul este "Familia sau prietenii?"Nu trebuie sa-mi spuneti ce sa aleg. Vreau doar idei despre ce ar trebui sa pun in scena...cam ce ar trebui sa fac...scenariul il dezvolt eu.Va multumesc anticipat.

2 răspunsuri:
| PinkTerror a răspuns:

Hot intra si ameninta o petrecere unde sunt doua familii big grin

si hotul zice ca va lasa 3 pers in viata (doua familii de 3 persoane si trebuie sa aleaga )...hi hi hi i have a weird mind big grin

| Casper55 explică:

Imi place ideea laughing
dar eu trebuie sa fac o sceneta in care cineva are de ales intre familie sau prieteni