| Casper55 a întrebat:

Poate sa ma ajute si pe mine cineva cu idei despre o piesa pe care trebuie s-o pun in scena? Titlul este "Familia sau prietenii?"Nu trebuie sa-mi spuneti ce sa aleg. Vreau doar idei despre ce ar trebui sa pun in scena...cam ce ar trebui sa fac...scenariul il dezvolt eu.Va multumesc anticipat.happy

Răspuns Câştigător
| vandam91 a răspuns:

Spune despre cum este familia ta, si ce iti doreste ia. si ce iti spun prieteni, la ce idei iti da. o idee,, au aflat parinti tai ca te droghez, si iti spune sa te lasi, iti tine morala, vb cu prieteni tai si le spui problema, si ei zicand sa nu-i bagi in seama pe parinti ta.

1 răspuns:
| Casper55 explică:

A trecut deja ora la care aveam nevoie, dar ceva de genul asta am facut si noi happy
multumesc oricum