| lovely1993 a întrebat:

Poate sa mai existe intelegere, dragoste si incredere dupa ce persoana iubita te-a tradat? Vreau raspunsuri concrete si in baza experientelor,,,, mersi anticipat

3 răspunsuri:
| 4b a răspuns:

Se poate nutza, insa o relatie e ca sticla, odata sparta la fel n-o mai poti facecrying dar la o a 2-a sansa oricine are dreptul...winking

| lovely1993 explică:

Mersi, dar ne iubim si stiu ca tine la mine foarte mult... Eu cred ca cu timpul locul unde vor fi lipite cioburile de sticla vor deveni netede sau doar imi fac iluzii degeaba, nu stiu...

| biaaaaa a răspuns:

Stii ca e si vorba aia cu ciorba reincalzita. dar eu cred ca se poate. atata timp cat exista iubire intre voi si INCREDERE, totul va fi bine. parerea mea