| anonim_4396 a întrebat:

De ce un baiat daca are are prietena de cateva luni de zile, se tot uita insistent la mine, ma urmareste cu privirea tot timpul? Insa daca l-as intreba daca ii place de mine nu cred ca ar recunoaste... Uneori trece pe langa mine si nu zice nimic iar alteori se baga in seama cu mine.
Iar prietenii lui cand vad ca ies eu afara il cheama si pe el cateodata.

5 răspunsuri:
| SweetCandy a răspuns:

Se vede de la o posta k te place si k simte cv pentru tine...happy

acum ramane de vazut ce o sa faca in continuare...

mult succes!happy

| Parintele a răspuns:

Are o simpatie pentru tine sau o slabiciune. Sigur te vrea.

| Ben. a răspuns:

Ar vrea sa-ti spuna ca ai tricoul pe dos.glumeam.e ineresat de tine, nu e clar? si probabil ca si-a impartashit amorul la tot cartierul in afara de tine.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Poi e clar k el are ceva q tine de impartit ca sa zic asa.nu ii esti deloc indiferenta.se pare k iti acorda tie atentie poate chiar mai mult decat ii acorda prietenei lui si asta ma baga la banuieli. oriqm ceva simte pentru tine parerea mea.mult succes:*:*:*

| woohp a răspuns:

Probabil tu esti mai buna decat cealaltawinking
Buna- din toate punctele de vedere nu numai la corp