| SashaGirl a întrebat:

Poi La noi la School s.a organizat un concurs elevi au Talent Si am trecut In semifinala, Si acum in finala...Ce Doamne iarta-ma k Am fost singurele din clasa care au Trecut si acum Ai nostri din clasa spune ca i.am facut de ras...Am dansat super am Primit notele:9, 8, 9..Cu ce am grasit? Ce are lumea cu noi?

3 răspunsuri:
| Eyke a răspuns:

Oameni la suparare/nervi se descarca pe cei care nu au nici o vina in loc sa se uite la iei, voi nu at-i gresit cu nimic.

| bubu06 a răspuns:

Invidiaaawinking

| 703 a răspuns:

Sunt decat invidiosi!