| 11george11 a întrebat:

Pot ajunge din Dristor la Politehnica cu un singur metrou fără sa mai fiu nevoie sa îl schimb? Și dacă da de unde iau acel metrou din Dristor?

4 răspunsuri:
| GdX a răspuns:

Tu esti unul din studentii care vin din provincie si lasa masina pe unde apuca pe aici prin zona? Te urci la metrou dristor si iei in directia preciziei magistrala rosie. Statia de metrou este la intersectia bulevardului Camil Ressu cu strada Dristorului peste strada de Mega Image. Jos pe peron te uiti pe monitoare ce tren urmeaza. Tine minte. Iei spre Preciziei

suntserios
| suntserios a răspuns:

Da
M3 magistrala rosie leaga Dristor direct cu Politehnica

| 11george11 explică (pentru suntserios):

Îmi poți da mai multe detalii despre unde găsesc o gura de metrou pentru m3

suntserios
| suntserios a răspuns:

La intersectia dintre strada Dristor cu Camil Ressu