| Samariteanul a întrebat:

Pot avea 2 antivirusuri pe calculator?

2 răspunsuri:
| BububucatorulBubycus a răspuns:

Da dar ati mananca surse mult pentru ca ruleaza amandoi lasa unu si bun

| alexixalex a răspuns:

Nu este recomandat sa ai doua programe antivirus pe computer. Alege unul si ramai cu el. Problema cu mai multe programe antivirus in paralel pe acelasi sitstem este felul in care acestea trateaza anumite fisiere infectate sau suspecte. Acestea pot intra in conflict si pot chiar deteriora sistemul de operare pana la nefunctionalitate.