| IcanChangeMyDestiny a întrebat:

Pot face bani din Facebook, Youtube sau un blog?
Astept raspunsuri!

1 răspuns:
neluL
| neluL a răspuns:

Poti face!
Pe facebook poti doar sa promovezi o firma la care esti actionar sau e in totalitate a ta.
Pe youtube poti face bani din vizualizari. Pentru asta trebuie sa incarci video-uri inedite. Trebuie sa intri in "Youtube Partnership".
Pe blog poti face bani doar daca te duce capul si sti sa scrii. Sa scrii in asa fel incat sa te caute lumea, sa ajungi cam la 3.000-4.000 de vizitatori unici zilnic (sunt zile in care nici TPU nu are)
In principiu se poate dar FOARTE GREU.