| dedesh a întrebat:

Unde credeti ca e mai bine sa-mi vand bijuteriile handmade: pe facebook sau pe blog? astept cat mai multe raspunsuri, va rog. dau si fundita

Răspuns Câştigător
| Mihaela111 a răspuns:

Pe blog, pe facebook, pui la status la messenger link-ul blogului dar si in realitate la scoala si poate la locul de munca al mamei tale

4 răspunsuri:
| Miruniky a răspuns:

Eu cxrd ca pe blog! Succes la vanzare PA!

| 0pufarinA a răspuns:

Ambele. Iti faci un blog in care pui poze + preturi cu tot ce ai de vanzare iar pe facebook adaugi noutati, oferte, reduceri si tot pe facebook iti faci reclama prin adaugarea in lista a cat mai multor oameni.

| blackdevil a răspuns:

Eu as zice pe blog.findca pe facebook spune ca e un id asa ca o poti baga pe mai multe:okazii.craiova forum.anunturi gratis.ro etc...bfta! fundita?

| denisuca24 a răspuns:

Ar trebuii sa pui anunt si pe facebook si pe blog si iti alegi pe urma un cumparatordintre cei care vor.