| anonim_4396 a întrebat:

Pot intra in mare cand sunt la ciclu cu absorbant? nu vreau sa folosesc ob.uri...

4 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Cum sa poti cu absorbant?!?! laughingrolling on the floor

| Mαdαliηα a răspuns:

Ea imagineaza-ti tu o fata in costum de baie si sa aiba absorbant? sa se vada, cam dezgustator nu? laughing plus ca nu ai cum sa intri absorbantu ala se face varza apa o sa fie putin rosiatica laughing. Deci Nu. Si-mi pare rau sa te dezamagesc. asteapta sa-ti treaca.

| Annaa16 a răspuns:

Exista si niste pastile, nu trebuie neaparat ob, dar vorbeste cu mama ta inainte de a le folosi, cred ca sunt cam periculoase.

| Annaa16 a răspuns:

Eu stiam ca exista si niste pastile care te ajuta...dar vorbeste cu mama ta inainte sa le folosesti poate sunt periculoase!