| anytha13 a întrebat:

Pot muta pozele dintr-un album in altul pe hi5?
Daca da cum?

Fundita!

6 răspunsuri:
| alleecsandra a răspuns:

Buna!
dai click pe album, in stanga scrie:"gestionare fotografii"dai click si poti muta cu mouseul fotografiile!

| anytha13 explică:

Pai. mie nu imi apar si celelate albume!

| KryssuxD_9221 a răspuns:

Din cate stiu eu da... du-te la albumul din care vrei sa muti pozele si sub poze (miniaturi) ar trebui sa iti apara o iconita pentru asta, incearca happy

| yoppzz11 a răspuns:

Deschizi albumuuuu`
si in partea stanga ai gestionare fotografii
te descurci uh mai departe

| bbe a răspuns:

Da click pe album. si dpa ce intri, undeva in stanga o sa apara "Gestionare Fotografii". dai click si iei poza cu mouseul si tii apasat pe ea si o bagi in celalalt album. care o sa apara sub cel pe care ai intrat in stanga. funda?big grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Deschizi albumul in care e poza, si tii mouseul pe ea, nu dai click.
in stanga ei(a pozei in miniatura) o sa iti apara o chestia ca un patrat si o sageata si dai click pe ea. O sa-ti spuna "move to" adica sa muti poza, si selectezi in ce album vrei,,