| anonim184 a întrebat:

Pot ramane insarcinata daca el a ejaculat langa mine si m-a atins putin? chiar daca sunt virgina.

4 răspunsuri:
| TeIubesccc a răspuns:

Nu

| Apy a răspuns:

Nu

| BaiatulAnonim a răspuns:

NU poti ramane insarcinata sub nicio forma daca esti inca virgina! Pentru a ramane insarcinata sperma trebuie sa ajunga in trompa uternia pentru ca un spermatozoid sa se contopeasca cu ovulul. Asa ca stai linistitawinking

| FlorenceVi a răspuns:

Daca te-a "atins" bine in vagin, gandeste-te la un nume frumos! Daca doar s-a masturbat langa tine, ceea ce mi se pare aiurea laughing si a ejaculat pe happy perete, este imposibil sa ramai insarcinata!